Solární systémy montujeme po celé ČR

Máte zájem o solární systém k ohřevu vody? Solární kolektory vám naše firma nainstaluje, ať už jste z Brna, Prahy, Ostravy nebo jakékoliv části naší republiky. Naší prioritou není produkt pouze prodat zákazníkovi, ale celé zařízení uvést do provozu se všemi zárukami, které se k němu vztahují.  Máme vlastní odborně vyškolené pracovníky, kteří jsou u nás dlouhodobě a znají velice dobře technickou problematiku instalace solárních systémů. Zajímá Vás, jak se taková cesta k instalaci promítne do celkových nákladů souvisejících s i instalací? Tuto položku v nabídce nezobrazujeme, neboť je již součástí cenové nabídky a je v ní zahrnutaDoprava je pro vás tudíž ZDARMA, pokud se jedná o prvotní instalaci naší firmou. Solární systémy montujeme pro všechny za stejných podmínek, ať jste z Tábora nebo Ostravy a dojezdová vzdálenost není zohledňována.

Kvalitní produkt - naše priorita

Za 10 let existence naší firmy jsme zrealizovali stovky instalací solárních soustav a těší nás, že procento reklamací je téměř nulové. Díky kvalitně provedené práci spojené s výběrem kvalitních součástí, spojovacího a těsnícího materiálu se neobáváme montovat solární systémy po celé ČR. Jsme profesionálové ve svém oboru a velice nás těší dobře odvedené dílo a spousta pozitivních referencí a hodnocení. Dodáváme solární systémy renomovaných evropských výrobců. Dáváme přednost kvalitě a  děláme vše proto, aby vám váš solární systém sloužil po mnoho let a došlo tak k celkovému zhodnocení a návratnosti vaší investice.  Nekvalitní produkty znamenají jezdit a opravovat je, vyměňovat náhradní díly a podobně.

Pokud máte zájem o solární systém instalovaný naší firmou způsobem na klíč, kdy jsou známa jasná pravidla a nemusíte se obávat žádného navýšení ceny, stačí vyplnit dotazník na solární systém, budeme Vás kontaktovat a navrhneme Vám solární systém na míru. Usilujeme také o to, aby naše webové stránky nebyly pouze jakýmsi eshopem pro komerční použití, ale přinášeli našim zákazníkům co nejvíce informací o námi nabízených produktech, ale také obecné a odborné zpravodajství v oboru obnovitelných zdrojů energie.

Rádi poradíme

Pokud potřebujete poradit informovat se na danou problematiky, ať už z odborné nebo obecné roviny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pomůžeme nebo poradíme s výběrem produktů a dodavatelů solárních systémů. Nemusíte být nutně náš zákazník, abychom vám podali pomocnou ruku.

Otočil se k Vám zády váš dodavatel solárního systému, nereaguje na reklamaci nebo již tato firma neexistuje? Pokud vám někdo namontoval solární systém k ohřevu vody a nefunguje dle vašich představ, nebojte se nás oslovit. Opravíme a uvedeme do provozu jakýkoliv typ solárního systému. Tato služba je u nás hojně využívána, opravujeme solární systémy namontované jinými firmami a instalatéry. Nejlepším způsobem je ale těmto problémům předcházet a pečlivě vybírat firmu, které má zajistit vaši investici funkční.