Our Pholosophy

když je design 
na prvním místě

Technické řešení znamená skloubit moderní technologii s obrazem životního prostředí a krajiny. Klademe důraz na preciznost a estetiku.

Solární systémy na ohřev vody kocián

přírodní zdroje 
energie dodaná sluncem

Obnovitelný zdroj energie vznikající jadernými přeměnami  v nitru slunce zajistí ohřev teplé užitkové vody po celou dobu životnosti solárního systému.

životní styl

Nezávislost

Ekologické inovace v energetice s minimální uhlíkovou stopou. Snížení energetické náročnosti budovy a její celkové zhodnocení.

solární kolektory kocián
solární systémy kocián

Komfort

užívejte život naplno

Hodnota času každého člověka zasluhuje vyšší životní pohodlí v podobě úspory finančních prostředků vynakládaných za dodávky energií.

ukázka realizací

Spokojení klienti


"Provedl jsem hodnocení firmy p.Kociána na základě spolehlivosti,časové,pracovní,ale i lidské slušnosti a ochotě!!! Dotace došla včas.Děkuji!  "
- 14.12.2019 Strapko Miroslav, Krásný Les

"Firmu pana Kociána jsme si našli na internetu. Jeho poradenství a následná realizace byla profesionální, komunikace výborná. Solární ohřev funguje, dotaci jsme dostali 30 dnů po odevzdání dokladů "
- 18.11.2019 Turkovi,Lovčičky

"Dobrý den,tímto bych chtěl poděkovat firmě pana Kociána za příkladně odvedenou práci na našem domě.Vše funguje jak má.Tuto firmu mohu všem zájemcům doporučit.Za firmu Epes Rades V.Č "
- 6.11.2019 Čikoš Viktor, Praha

"Pan Kocián provedl precizní práci při instalaci sol.systému na mém domě.Děkuji a přeji hodně úspěchů jak v práci,tak i osobním životě "
- 8.10.2019 Fiala František, Bobrová

"Firmu pana Kociána velmi rád doporučím. Od prvního kontaktu až do konce realizace vždy vstřícná komunikace. Pan Kocián trpělivě odpověděl na všechny mé dotazy. Realizace byla provedena profesionálně, rychle a precizně. Systém funguje bez chybičky. Pomoc při žádosti o dotaci byla příkladná. Dotace následně v pořádku schválena a vyplacena. Je vidět, že pan Kocián je nejen odborník, ale to co dělá ho i baví . "
- 30.9.2019 Kaiseršot Stanislav, Mořina