Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Hodnocení Solární systémy Kocián

Od doby co jsme vstoupili na trh se solárními systémy uplynula už proklatě dlouhá doba, namontovali jsme stovky solárních systémů na ohřev vody. Aby ne, když realizujeme po celé České republice. Není v naší moci Vás seznámit s každým hodnocením, které jsem obdrželi od našich zákazníků. 

Všech klientů si velmi vážíme a těší nás, že si vybrali s důvěrou právě naši firmu. 
Na pár řádcích Vám přinášíme hrstku příběhů z našich cest a montáží solárních systémů.

Penzion červen 2020

BENEŠOV - STRANNÝ

SKVĚLE HODNOCENÝ PENZION

Tenhle penzion v obci Stranný má skvělé hodnocení. Aby ne, majitel je z Dánska a zákazníkům poskytuje nadstandartní péči. Z účtu za energie to ale vypadalo jako by se tam jela okoupat půlka Česka. 
Náklady musí dolů, byli jsme povolání my.

S ÚČTY ZA VODU ZATOČÍME

Při instalaci nás čekala havárie kotelny, která byla po předchozím majiteli ve značně špatném stavu. Než se vrátili klienti penzionu z procházky, všechno zase pěkně fungovalo, ani si ničeho nevšimli. Doslova za pár hodin jsme namontovali technologii a dopojili na stávající zdroje tepla. 
Montáž 5ti kolektorů s účty za ohřev vody zatočí a to doslova!

Solární ohřev na penzionu v Benešově

Památková zóna březen 2019

LIBEREC

ÚDOL SVATÉHO KRYŠTOFA

Do Kryštofova Údolí jsme se chtěli vždy podívat. Teď se nám naše přání splní, jedeme tam pracovně. Úchvatné okolí, krásná vesnice, skvělí lidé. Práce šla pěkně od ruky, zákazník spokojen.

JAK TO VIDĚL NÁŠ ZÁKAZNÍK?

Jsme se ženou víc než spokojeni, výsledek předčil očekávání. Solární systém perfektně funguje a jeho vysoká účinnost nás každý den příjemně překvapuje. Instalace proběhla s vysokou odborností a precizností, v předem domluveném čase. Všem doporučujeme

Rygálovi

Solární ohřev na rodinném domě v Liberci

Záchranná akce listopad 2018

MOST - PATOKRYJE

ZVONÍ TELEFON

Volá nám zákazník, v bojleru je díra, potřebuje to řešit. Všeho necháváme a vyjíždíme na pomoc rodině, která se bez teplé vody neobejde.

CO NA TO NÁŠ NOVÝ ZÁKAZNÍK?

Prekérní situace, venku mrzlo ... a nastal "boj o čas". Oslovil jsem řadu dodavatelů solárních systémů, ale jen jeden z nich projevil nejen profesionální, ale i lidský přístup. Fy Solární systémy Kocián přijela okamžitě (o víkendu) ... demontovala nefunkční, namontovala nové ... a tři dny po nahlášení systém opět fungoval.

M. Bublík

Solární ohřev na rodinném domě v Mostě

Háček květen 2017

CHRUDIM - CHRÁST

STAČÍ CHTÍT

Zákazník z Chrudimi má zájem o solární ohřev vody. Má to však jeden háček, solární zásobník se musí protáhnout skrze střechu domu. 
Odkryjeme tašky, vyřežeme latě, všechno zase pěkně zpátky a můžeme instalovat solární panely. Hotovo, když se chce, všechno jde...

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKA

Vše proběhlo hladce i přesto, že jsme museli zásobník protáhnout střechou. Majitel firmy se zúčastnil instalace osobně, a vše připravil pro úspěšné získání dotace. 
Od té doby plynový kotel nepoužíváme, ale se zimou budeme asi muset, což je škoda, protože nás velmi těší tento krok vedoucí ke snížení závislosti na energetických firmách. Doporučujeme.

Radim a Jana Slovákovi

Solární ohřev na rodinném domě v Chrudimi

Zase ta D1 srpen 2017

BOSKOVICE - DRÁSOV

TAK JEDEME

Čeká nás realizace solárního systému severně od Brna. Vyrážíme po D1 a už se těšíme až to bude za námi. Vše probíhá jak má, instalujeme 3 kolektory, zásobník připojíme na solár  a plynový kotel, zákazník je spokojený. 
Montáž šla hravě, dálnice průjezdná, paráda.

JAK TO VIDĚL NÁŠ ZÁKAZNÍK?

Od prvního kontaktu vynikající a rychlá domluva. Návrh řešení, vyřízení dotací, projektu, samotná dodávka, realizace. Dodaná práce a materiál na nejvyšší úrovni. 
Systém funguje na výbornou, máme "přebytky" teplé vody i když je škaredě, opravdu jsem nečekal takovou účinnost. 
Nemohl jsem si vybrat lepší firmu. Škoda, že není více takových firem. Budu Vás všude doporučovat ! Děkujeme za perfektně odvedenou práci.

J.Obruča

Solární ohřev na rodinném domě v Boskovicích

Nasněženo březen 2017

PRAHA - ZVÁNOVICE

SNÍH NEVADÍ

Zimní období, všude nasněženo, slunce svítí. Než dojdeme na místo, sníh ze střechy sleze, nebo mu pomůžeme. Naše očekávání se naplnilo, střecha byla suchá, tak jsme se dali do práce...

OČIMA ZÁKAZNÍKA

Od prvního kontaktu bylo jednání opravdu rychlé (od kalkulace po realizaci uběhly 4 dny), vstřícné, nic nebyl problém a vše běželo jako "na drátkách"
Realizace proběhla s až nevídanou profesionalitou, velmi rychle (asi 5 hodin) a včetně závěrečného úklidu. 
Navíc systém na ohřev TUV funguje absolutně bezvadně, dokonce zdaleka předčil naše očekávání, protože i během zimních zatažených dnů funguje a od namontování jsme zaznamenali velmi citelnou úsporu.

Petr a Soňa Jindrovi

Solární ohřev na rodinném domě v Praze Zvánovicích

Vánoce prosinec 2015

ŠUMAVA - ZDÍKOV

AŽ SE POLOŽÍ STŘECHA

Ředitel školy se rozhodl pro rekonstrukci domu a vzal to pěkně od podlahy. Ohřev  vody chce řešit úsporně, orientace domu je ideální. Domluvili jsme se na realizaci jakmile bude položená nová střecha. Černá plechová krytina působí skvělým dojmem, kolektory jsou pro ni přímo dělané! 

HODNOCENÍ OD ZÁKAZNÍKA

Když jsem hledal firmu na instalaci solárních panelů na ohřev vody, měl jsem při výběru šťastnou ruku. 
Profesionální jednání, ochota, serióznost, poradenství, splnění termínu instalace a pomoc s přípravou materiálů pro úspěšné vyřízení dotace je u firmy p. Kociána samozřejmostí. Solární systém pracuje jak má.

Mgr. Václav Kyznar

Solární ohřev na rodinném domě ve Zdíkově na Šumavě

Úsporné řešení srpen 2015

PŘÍBRAM - PODLESÍ

DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ

Před x lety jsme montovali solární systém na bytovém domě v Praze. Zákazník je spokojený, vše funguje jak má, úspora za energie je výrazná. Nyní se rozhodl pro kompletní rekonstrukci chalupy. Dostáváme zakázku k realizaci solárního ohřevu vody a přitápění. 
Dohodli jsme se na 3 kolektorových polích Apollon, akumulačním zásobníku a solárním bojleru. Na závěr nám zákazník nabídl tykání. Tahle práce nás baví!

POCHVALA NA CESTĚ

S prací pana Kociána jsem víc jak spokojený. Jeho práce, kterou dělal v roce 2013 je precizní a do dneška nevyžadovala žádných oprav a proto jsem mu svěřil další zakázku. Se vším pomohl a zařídil i dotaci od státu. Také tato zakázka je perfektní a do dneška je bez závad. Dalším zájemcům vřele doporučuji.

V. Mysliveček

Solární ohřev na rodinném domě v Příbramě

Vichřice březen 2015

ŘEVNICE - LETY

CHCI OHŘEV VODY

Poptávám pro svou novostavbu úsporný ohřev vody. Lepší životní komfort zajistí, když nebudu zbytečně utrácet za ohřev vody. Můžete přijet montovat...

AŤ SI FOUKÁ

Vyjíždíme na montáž, cestou se zvedá vítr. Novostavba domu je v Asijském stylu, vystavěna v tůních, těšíme se na úžasné prostředí
Dorazili jsme na místo. Přemýšlíme jestli zvládneme instalaci dnes dokončit. Ze střechy vidíme jak vítr odnáší plechovou střechu nedalekého domu. Do ČR dorazil orkán Niklas. Instalaci jsme dokončili i přes silný vítr. 
Přesně tak jak jsme se na začátku dohodli se zákazníkem.

Solární panely na ohřev vody v Řevnici