Rubrika "Ke stažení" v rámci solárního ohřevu vody a souvisejících technologií, jako jsou solární kolektory, solární regulace a solární zásobníky, zahrnuje následující dokumenty:

  1. Katalogy a technické listy - dokumenty, které obsahují podrobné informace o jednotlivých typech solárních kolektorů, solárních zásobníků a dalších komponentů solárního systému. Tyto dokumenty obvykle obsahují technické parametry, rozměry, výkonnost a další důležité informace, které jsou nutné pro výběr správného solárního systému.

  2. Návody a manuály - dokumenty, které popisují postup instalace, provozu a údržby solárního systému. Tyto dokumenty jsou užitečné pro instalatéry, techniky i uživatele, kteří se starají o provoz solárního systému.

  3. Certifikáty a osvědčení - dokumenty, které potvrzují shodu solárních komponentů s příslušnými normami a požadavky. Tyto dokumenty jsou důležité pro získání státních dotací a financování.

  4. Kontaktní informace - kontaktní údaje na prodejce, výrobce a dodavatele solárních systémů. Tyto informace jsou užitečné pro zájemce o solární systémy, kteří chtějí získat další informace nebo se poradit s odborníky.

Name Date added  
Elektrická topná tělesa
Ostatní dokumenty
Solární kolektory
Solární regulace Resol
Solární regulace SGC
Solární regulace Sorel
Solární regulace Steca
Solární regulace Tech
Solární zásobníky vody Cordivari
Solární zásobníky vody Cosmo
Solární zásobníky vody Dražice
Solární zásobníky vody Nobel
Solární zásobníky vody Tesy
Solární čerpadlové jednotky